Uroki górskiego kurortu jakim bez wątpliwości jest Zakopane cenione są nie tylko w Polsce, ale również poza granicami już od kilku stuleci. To właśnie Zakopane stało się miejscem spotkań, wypoczynku a nawet natchnieniem twórczości znanych artystów. Niepowtarzalny klimat i położenie Zakopanego szalenie sprzyja zarówno czynnemu wypoczynkowi jak również artystycznej refleksji.

Ze względu na ponad przeciętne walory każdego roku bez względu na sezon odwiedza ten najpiękniejszy kurort wypoczynkowy olbrzymia rzesza gości. Żeby móc przyjąć tak olbrzymią liczbę turystów Zakopane oferuje im odpowiednio rozbudowaną bazę lokalową. Jeszcze do niedawna oferta , którą stanowiły kwatery prywatne, pensjonaty góralskie czy pokoje hotelowe aktualnie poszerzona została o komfortowe apartamenty oraz domki wypoczynkowe. Ich wyposażenie oraz położenie z pewnością jest w stanie zaspokoić każdego odwiedzającego Zakopane turystę, bez względu na jego określone wymogi.

Luksusowa pod względem warunków baza noclegowa usytuowana jest zarówno w cichych rejonach miasta jak również przy tętniącym życiem towarzyskim Krupówkach. Wielbiciele białego szaleństwa, mogą liczyć na miejsca noclegowe w bliskiej odległości szlaków narciarskich a fani górskich wędrówek mają możliwość przebierać dowoli w ofertach z okolic Kościeliska. Oferta bazy lokalowej jaką proponuje dzisiejsze Zakopane nie ogranicza się wyłącznie do zagwarantowania wymaganych warunków lokalowych, ale również różnorodnych atrakcji, które umilają pobyt. Goście luksusowych apartamentów czy komfortowo wyposażonych domków wypoczynkowych mogą korzystać w zazwyczaj z sauny, zabiegów czy krytej pływalni. Na smakoszy góralskiej kuchni czekają restauracje, w których spożywaniu podawanych potraw towarzyszy lokalna muzyka przez góralskich muzyków.

Dużo informacji pozyskano ze strony:: apartamenty Zakopane Krukówki